ساعت: ۰۹:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۴/۳ شناسه خبر: 17485

همایش مقابله با تهاجم فرهنگی با حور آحاد مردم در دانشگاه پیام نور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” صبح روز دوشنبه همایش مقابله با تهاجم فرهنگی با حضور مسئولین شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور سیرجان برگزار شد.

حجت الاسلام صانعی از مدرسین حوزه علمیه سخنران ویژه این مراسم گفت: امروزه همه ی کشور های غربی با هجمه های مختلف به کشور ایران و سایر کشور های اسلامی به خیال باطل خودشان قصد نابودی و ریشه کن کردن اسلام وشیعه را دارند اما به لطف خداوند متعال و مردم فهیم ایران این کشور تنها کشوری است که در حیات 35ساله انقلاب اسلامی پایدار و سر بلند مانده و در برابر همه مشکلات ایستاده است.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فرمودند: “دغدغه ما سیاست نیست، دغدغه ما مسئله فرهنگ است که یک نیاز برای جامعه اسلامی است” کشور ایران با عنایت رهبری که با عنایت امام عصر(عج) سرمایه ای بزرگ و پشتوانه این انقلاب است توانسته بر تمام مشکلات فائق آید.

صانعی تاکید کرد: دفاع مقدس سرمایهای عظیم برای ما است و باید پاسدار شهدا باشیم . کشور اسلامی ایران در طول انقلاب و دفاع مقدس حدود 250000 شهید تقدیم انقلاب کرده است در حالی که در جنگ جهانی دوم 50میلیون انسان به کام مرگ رفتند اما کشور های دنیا بیشتر از آن به شهدای ما روی آورده اند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده