ساعت: ۰۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۹ شناسه خبر: 26004

پس از فراخوان فدراسیون والیبال برای طراحی این لوگو 120 طرح ارایه گردید که در نهایت علیرضا نجمی هنرمند سیرجانی برگزیده این مسابقات شناخته شد و از طراح آن نیز تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” از لوگو هجدهمین دوره رقابت های والیبال مردان آسیا در مراسم قرعه کشی این مسابقات رونمایی شد.

پس از فراخوان فدراسیون والیبال برای طراحی این لوگو 120 طرح ارایه گردید که در نهایت علیرضا نجمی هنرمند سیرجانی برگزیده این مسابقات شناخته شد و ضمن رونمایی از این نشان از طراح آن نیز با لوح سپاس تقدیر شد.

نشان‌ واره پیکارهای امسال به همت و هنر علیرضا نجمی یکی از طراحان برجسته گرافیک ایران شکل پذیرفته است که ترکیبی از ورزش والیبال با نشان های طبیعی و مدرن شهر تهران و کشور ایران است.

در این “نشان‌واره” نمای بیرونی دستی در حال اسپک زدن به توپ به چشم می خورد که نمای درونی آن دست؛ طرحی است ترکیبی؛ از برج میلاد؛ به عنوان نماد مدرن شهر تهران و درخت سرو؛ به عنوان نماد استقامت و ایستادگی ایرانی که با شش شاخه؛ به نشانه شش بازیکن اصلی یک تیم والیبال شکل پذیرفته است.

17 هفده تیم شرکت کننده در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سال 2015 حضور دارند که در دو سالن 12 هزار نفری و سالن فدراسیون والیبال این مسابقات برگزار می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده