ساعت: 17:17 منتشر شده در مورخ: 2020/10/24 شناسه خبر: 60554

نماينده مردم سيرجان در پي هشدار گروه متخصصين عفوني سيرجان واکنش نشان داد و خواستار پیگیری در این خصوص شد.

به گزارش “سیرجان خبر” نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت:هشدار زحمات كشان و جهادگران عرصه سلامت را با ديده جان و منت مي پذيرم و تمام توان ناچيزم را براي رفع دغدغه اين عزيزان بكار خواهم بست و ستاد كرونا بي شك بايستي براي نظرات تخصصي مطرح شده در اين بيانيه بيش از پيش اهيمت قائل شود و تصميمات مقتضي را در اسرع وقت بگيرد.

حسن پور اذعان داشت: از فرماندار شهرستان به عنوان رييس شوراي تامين شهرستان مي خواهم بنا به اين هشدار و با فوريت شوراي تامين را تشكيل و ضمانت هاي اجرايي ستاد مبارزه با كرونا را ايجاد كند.

وی تصریح کرد:همانطور كه مستحضريد تمام تلاش خود را براي تامين اعتبار و مايحتاجات هر دو بيمارستان از تهران بكار بستم و خوشبختانه با همياري خيرين از نظر امكانات سخت افزاري در وضعيت خوبي قرار داريم و همشهريان از اين بابت نگراني خاصي ندارند.

حسن پور در پایان گفت:علی ايحال ضمن اداي احترام به زحمات پزشكان و كادر درماني كه بسيجي گونه در جبهه مبارزه با كرونا از جان و دل مايه مي گذارند اعلام مي كنم همچنان در كنار اين عزيزان قرار دارم و براي رفع دغدغه ها از هيچ كوششي فروگذار نخواهم بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده