ساعت: ۰۹:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۳ شناسه خبر: 54407

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی دستور واگذاری زمین به کلیه شرکت‌های تعاونی مسکن سیرجان در قالب مسکن اجتماعی را صادر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” نشست نماینده ی سیرجان و بردسیر به همراه استاندار کرمان با وزیر راه و شهرسازی با محوریت واگذاری زمین در شهرستان در محل وزارت خانه راه و شهرسازی برگزار شد.

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: وزیر راه و شهرسازی دستور واگذاری زمین به کلیه شرکت‌های تعاونی مسکن سیرجان در قالب مسکن اجتماعی را صادر کرد.

حسن پور درادامه افزود : در این نشست مشترک موضوع وام‌ های بهسازی بافت‌های فرسوده نیز مطرح شد و خواستار پرداخت وام‌های بهسازی و بازسازی بافت‌های فرسوده در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر شدم که پس از موافقت وزیر راه و شهرسازی مقرر شد به کلیه ی متقاضیان وام‌های بهسازی و بازسازی در سیرجان و بردسیر، مبلغ ۵۰ میلیون تومان با سود ۱۰ درصد پرداخت شود.

وی اظهار کرد: متقاضیان وام‌های بهسازی و بازسازی بافت‌های فرسوده می‌توانند از روز شنبه به ادارات راه و شهرسازی سیرجان و بردسیر مراجعه و جهت تشکیل و تکمیل پرونده اقدام کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده