ساعت: ۱۷:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۳ شناسه خبر: 26705

معاون وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی گفت:در کل کشور صد هزار تعاونی فعال داریم که در زمینه های مختلف مشغول فعالیت هستند و در آینده نزدیک هدف ما گسترش این تعاونی ها است.

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” معاون وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی صبح روز گذشته در جریان سفر یک روزه خود به سیرجان از تعاونی های تولیدی این شهرستان بازدید و در نشست تعاونی داران شرکت کرد.
حمید کلانتری در این سفر ضمن برشمردن رویکردهای وزارت کار در خصوص اشتغال زایی گفت: توسعه صادرات و ایجاد شغل از جمله برنامه های این وزارتخانه در سال جاری است.
وی بیان کرد: در کل کشور صد هزار تعاونی فعال داریم که در زمینه های مختلف مشغول فعالیت هستند و در آینده نزدیک هدف ما گسترش این تعاونی ها است.
معاون وزیر کار خاطر نشان کرد: در سال جاری ده هزار میلیارد ریال برای توسعه تعاونی ها اختصاص داده شده است که در این میان بودجه مورد نظر برای شهرستان سیرجان افزایش می یابد.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص عنوان کرد: یکی از حلقه های مفقوده در اقتصاد کشور، تعاونی ها می باشند.
شهباز حسن پور اضافه کرد:در حال حاضر سهم تعاونی ها از اقتصاد کشور تنها 7 درصد می باشد که باید سهم تعاونی ها به 25 درصد برسد.
وی اذعان داشت: این سفر می تواند منشا خوبی برای نظارت و رسیدگی به امور تعاونی ها باشد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده