ساعت: ۱۱:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۴ شناسه خبر: 50544

رییس فرودگاه سیرجان گفت:در حوادث و سوانحی که در فرودگاه رخ می دهد یک حلقه امنیتی به شعاع ۵۰ متر توسط سپاه پاسداران تشکیل می گردد و کسی حق ورود به این محدوده را ندارد و عامل دستگیری خبرنگاران سیرجانی ورود به این محدوده بوده است.

شب گذشته خبری مبنی بر دستگیری دو خبرنگار طی مانور آمادگی حوادث در فرودگاه سیرجان در شبکه های اجتماعی و کانال های خبری انتشار یافت که در همین راستا رییس فرودگاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”گفت:در حوادث و سوانحی که در فرودگاه رخ می دهد یک حلقه امنیتی به شعاع ۵۰ متر توسط سپاه پاسداران تشکیل می گردد و کسی حق ورود به این محدوده را ندارد.
موسایی پور در ادامه اظهار داشت:ورود افراد متفرقه مانع انجام وظیفه نیروهای امدادی می شود و هر شخصی که وارد این حلقه می شود فرد نفوذی محسوب می شود و چون در این مانور قرار بود ۵ نفر نیروی نفوذی وارد حلقه شوند و این دو خبرنگار وارد محدوده شده بودند که نیروهای حفاظت سپاه پاسداران مسئولیت خودشان را انجام دادند و خبرنگاران پس از ۱۵ دقیقه آزاد شدند.
وی در خصوص دستگیری دو خبرنگار گفت:یک جایگاه برای خبرنگاران در فاصله ۳۵ متری تعبیه شده بود که اهالی رسانه در آنجا مستقر شوند ولی چون این دو خبرنگار در جایگاه مخصوص نبوده و کارت شناسایی نداشته اند به عنوان نیروی نفوذی دستگیر شده اند و سپاه پاسداران به وظیفه خود عمل کرده است.

حال جای سوال اینجاست که اهالی رسانه با چه هدفی قصد تخریب سپاه پاسداران را داشته اند زمانی که جایگاه ویژه خبرنگاران در نظر گرفته شده چرا عده ای از قانون تخدی می کنند و زمانی که سپاه پاسداران به وظیفه خود در قبال امنیت عمل می کند این چنین حجم تخریبی به دنبال دارد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده