ساعت: ۱۳:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ شناسه خبر: 39799
رئیس راهنمایی و رانندگی سیرجان/

رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سیرجان گفت:ورود هر نوع کامیون بدون مجوز و تردد به داخل شهر ممنوع می باشد و در صورت رویت توسط مامورین راهنمایی و رانندگی به پارکینگ انتقال می یابد.

رییس راهنمایی و رانندگی سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت: ورود هر نوع کامیون بدون مجوز و تردد به داخل شهر ممنوع می باشد و در صورت رویت توسط مامورین راهنمایی و رانندگی به پارکینگ انتقال می یابد.

سرهنگ حسن سالاری افزود:در حال حاضر 6 پارکینگ فعال کامیون با تمامی امکانات در شهرستان سیرجان وجود دارد که هماهنگی های لازم جهت پارک خودروهای سنگین در این پارکینگ ها انجام گرفته است.

وی در خصوص بازگشایی مسیر بلوار قائم به میدان امام علی(ع) اظهار داشت:مسیر حدفاصل بلوار قائم به سمت میدان امام علی(ع) که به تازگی بازگشایی شده است که بایستی با رعایت سرعت مطمئنه از بروز حوادث جلوگیری کرد.

سالاری در پایان یادآور شد:در حال حاضر عملیات هدایت آب های سطحی توسط شهرداری در حال اجرا می باشد و باعث مسدود شدن مسیر عبور و مرور وسایل نقلیه شده است که باعث بوجود آمدن ترافیک در این محور می شود که امید شهرداری هر چه نسبت به اتمام عملیات عمرانی هدایت آب های سطحی اقدام کنند.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده