ساعت: ۱۲:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ شناسه خبر: 51352

رئیس اداره راه سیرجان گفت:توقف کامیون ها در مسیر کمربندی علت اصلی حوادث بوده اما با راه اندازی باند دوم آزاد راه بندرعباس_سیرجان هیچ کامیونی از داخل شهر عبور نخواهد کرد

رئیس اداره راه سیرجان در گفتگو با خبرنگار “سیرجان خبر” ضمن تبریک روز حمل و نقل اظهار داشت: وضعیت بیمه رانندگان سیرجانی به طور کامل حل شده است.

علیرضا رضایی پور با اشاره به بحث توزیع لاستیک دولتی تصریح کرد: این لاستیک ها با ارز دولتی توسط اداره صنعت،معدن و تجارت تهیه و بخشی هم از تولید داخلی در اختیار تعاونی رانندگان توزیع می شود که باید رانندگان در سایت ثبت نام کنند تا شامل آن‌ها شود.

رئیس اداره راه سیرجان از بارگیری بیش از ۲ هزار کامیون در طی ۲۴ ساعت از منطقه گل گهر خبر داد و افزود: از اول دی ماه نرخ کرایه حمل سنگ آهن بر اساس تن کیلومتر و با قیمت جدید اعلام می شود.

رضایی پور از آغاز بکار احداث جاده اختصاصی گل گهر به بندر عباس خبر داد و ادامه داد: این پروژه به طول ۴۸ کیلومتر از گل گهر به سمت جاده بندر عباس است که ۷۰ درصد زیر ساخت آن آماده شده است.

وی در واکنش به حوادث اخیر در کمربندی سیرجان گفت: توقف کامیون ها در مسیر کمربندی علت اصلی حوادث بوده اما با راه اندازی باند دوم آزاد راه بندرعباس_سیرجان هیچ کامیونی از داخل شهر عبور نخواهد کرد.

مصاحبه:محمدامین شاهبداغی

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده