ساعت: ۱۵:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ شناسه خبر: 63469

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که اقدام به شرارت و قدرت نمایی با سلاح سرد داشتند توسط ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” سرهنگ مرتضی امیر سبتکی بیان کرد: در پی نزاع خیابانی منجر به چاقو کشی بین دو نفر از اراذل و اوباش و قدرت نمایی با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، شناسایی و دستگیری عاملان این نزاع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: با تلاش های ماموران پلیس امنیت عمومی و با اشرافیت اطلاعاتی، ۲ متهم دخیل در این نزاع ها شناسایی و طی ۲ عملیات مختلف کمتر از یک ساعت، دستگیر و پس از تحقیقات تکمیلی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان تصریح کرد: این متهمان سابقه چندین مورد نزاع و چاقوکشی،حمل و نگهداری سلاح و ایجاد اخلال در نظم عمومی را در پرونده دارند که پس از معرفی به مراجع قضائی روانه زندان شدند.
سرهنگ مرتضی امیر سبتکی تاکید کرد: امنیت عمومی مردم خط قرمز پلیس است و هر فردی بخواهد ، که به هر نوع باعث بر هم زدن آرامش خاطر شهروندان و نظم عمومی جامعه شود با برخورد قاطعانه و محکم پلیس مواجه است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده