ساعت: ۰۹:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ شناسه خبر: 17615

مدیر جهاد کشاورزی سیرجان از پرداخت تسهیلات ۱۲۷ طرح کشاورزی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۶۷۰ میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز این طرح‌ها از طریق صندوق توسعه ملی تامین شده است که در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

به گزارش“سیرجان خبر” احمد مسعودی در حاشیه جلسه در خصوص تامین تسهیلات مورد نیاز 127 طرح مربوط به جهاد کشاورزی این شهرستان در بخش‌های دام و طیور، صنایع تبدیلی و تکمیلی، آب و خاک و شیلات و آبزی‌پروری، اظهار کرد: 670 میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز این طرح‌ها از طریق صندوق توسعه ملی تامین شده است که در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان سیرجان افزود: طرح‌هایی که در این بخش از سال گذشته باقی مانده است در دو هفته آینده بررسی و به آنان نیز تسهیلات پرداخت می‌شود.

مسعودی بیان کرد: متقاضیان جدید احداث طرح‌های کشاورزی و دامی که پرونده آنها تکمیل شده، پس از تصویب در کارگروه شهرستان و استان تسهیلات تصویبی را از بانک‌های عامل دریافت می‌کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: مجلس شورای اسلامی یک هزار میلیارد تومان در بخش آب و خاک مصوب کرده تا در اختیار جهاد کشاورزی قرار بگیرد و صندوق توسعه ملی نیز بانک‌های کشاورزی و صادرات و توسعه تعاون را برای این تسهیلات مشخص کرده و هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات برای طرح‌های جهاد کشاورزی وجود ندارد.

شهباز حسن‌پور خاطرنشان کرد: امروز هم برابر همین مصوبه مجلس و اقدام صندوق توسعه ملی در بخش تسهیلات هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات برای طرح‌های جهاد کشاورزی در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر وجود ندارد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده