ساعت: ۱۰:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۱۹ شناسه خبر: 18638

عباس پورخسروانی مهاجم گلزن سیرجانی‌‌ پس از چند سال حضور در تیم‌های غیرکرمانی راهی مس کرمان شد.

به گزارش“سیرجان خبر” روند یارگیری تیم فوتبال مس کرمان برای حضور پرقدرت در لیگ دسته اول کشور‌ با امضای قرارداد دو بازیکن دیگر ادامه پیدا کرد.

مسئولان باشگاه مس کرمان با عباس پورخسروانی مهاجم سیرجانی و گلزن لیگ‌های برتر و دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور به توافق دوجانبه دست یافتند.

بر این اساس عباس پورخسروانی مهاجم کرمانی فصل قبل تیم‌های فولاد خوزستان و شاهین بوشهر به مس کرمان پیوست و فصل آینده در تیم استان خود توپ می‌زنند.

همچنین مسئولان باشگاه مس با امجد شکوه‌مقام‌ هافبک دفاعی جدید خود قرار‌داد همکاری به امضا رساندند، شاهین بوشهر، آلومینیوم هرمزگان و پدیده مشهد از جمله تیم‌هایی است که این بازیکن تا‌کنون سابقه بازی با پیراهن آنها را داشته است.

شاید بتوان خرید عباس پورخسروانی را یکی از بهترین خرید‌های مس در این فصل از مسابقات لیگ یک ارزیابی کرد، این مهاجم پیش از این با پوشیدن پیراهن گل‌گهر سیرجان در لیگ دسته اول فوتبال کشور روزهای خوبی را برای خط حمله این تیم با گلزنی‌های خود رقم زده بود.

باشگاه مس در حالی وارد بازار نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال کشور شده است که همچنان وضعیت فرزاد حسین‌خانی کاپیتان باسابقه این تیم برای ادامه همکاری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

باشگاه مس وضعیت این بازیکن رو به زودی مشخص می‌کند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده