ساعت: ۱۳:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ شناسه خبر: 53988

امام جمعه و فرمانده سپاه ارزوئیه صعود مقتدارنه تیم فوتسال نونهالان سامان ارزوئیه به لیگ برتر نونهالان کشور را به مدیرعامل، سرمربی، بازیکنان، کادر فنی، رئیس اداره ی ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال ارزوئیه، فوتسال دوستان و همه شهروندان ارزوئیه تبریک گفتند.

به گزارش سیرجان خبر؛ متن این پیام به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیم صعود مقتدارنه و غرورانگیز تیم فوتسال نونهالان سامان ارزوئیه به لیگ برتر نونهالان کشور با تلاش خستگی ناپذیر و همت بلند بازیکنان و مجموعه تیم در شهرستان بدست آمد.

این اتفاق مبارک، بار دیگر بر شایستگی های بازیکنان شهرستان ارزوئیه و توانمندی های نونهالان و نوجوانان شهرستان در زمینه های ورزشی صحه گذاشت و نوار افتخارآفرینی قهرمانان ورزشی شهرستان را طولانی تر و درخشان تر کرد.

به نمایندگی از جامعه بسیج شهرستان و مردم ارزوئیه ضمن تبریک این اتفاق بزرگ، مهم و درخشان به مدیرعامل باشگاه آقای ساسان نیکوئی و مجموعه تیم، سرمربی، کادر فنی و بازیکنان و رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال ارزوئیه امیدواریم شاهد تداوم پیروزی های بیشتر ورزشی نونهالان و نوجوانان ارزوئیه در تمامی عرصه‌ها باشیم.

حجت الاسلام دکتر نصرالله پور، امام جمعه ارزوئیه سرگرد پاسدار رضا اسماعیلی کاخ، فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه

انتهای پیام/تاراش 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده