ساعت: ۰۹:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 50769

در هفته هشتم لیگ دسته اول ، تیم گل گهر سیرجان میزبان مس رفسنجان بود و موفق شد با سه گل رفسنجانی ها را با شکست بدرقه کند.

به گزارش“سیرجان خبر”در هفته هشتم لیگ دسته اول ، تیم گل گهر سیرجان میزبان مس رفسنجان بود و موفق شد با سه گل پیمان رنجبری، مهرداد آوخ و حمید گلزاری در مقابل تک گل اکبر صغیری رفسنجانی ها را با شکست بدرقه کند.

تیم گل گهر سیرجان در نیمه اول بازی تهاجمی را به نمایش گذاشت و در این دیدار مهاجمان گل گهر چندین بار صاحب موقعیت شدند که در دقیقه ۴ بازی و هنوز بازیکنان دو تیم گرم نشده بودند رنجبری توانست دروازه تیم مس را باز کند.

دقایقی بعد مهرداد آوخ در مصافی تک به تک دومین گل را به تیم حریف زد،تیر خلاص را هم در همان نیمه اول حمید گلزاری با شلیک دقیق و از راه دور زد تا کار نارنجی پوشان رفسنجان در همان نیمه اول تمام شد.

در نیمه دوم هر چند که گل گهر در چند صحنه میتوانست توسط گلزاری ، آوخ و پورعلی صاحب گل شود اما کم دقتی و بدشانسی مانع از شکست سنگین مس شد.
در اواخر بازی اکبر صغیری توانست تک گل مس رفسنجان را به ثمر برساند تا تیم مس رفسنجان در روزی که خیلی خوش شانس بودبا دریافت سه گل زمین را ترک کردند.
گل گهر با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و بالاتر از مس کرمان با تفاضل گل و البته یک بازی کمتر در صدر جدول ایستاد.

لازم به ذکر است بازی بعدی گل گهر یکشنبه آینده در شیراز مقابل قشقایی شیراز برگزار می‌شود.

خبرنگار:مصطفی صادقی

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده