ساعت: ۱۰:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 10782

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه‌آهن با اعلام آغاز دور جدید پیش‌فروش بلیت قطار از صبح امروز گفت: بر این اساس بلیت قطار ۹ شرکت حمل‌ونقل ریلی در مسیرهای داخلی حد فاصل اول آبان امسال تا ۳۰ آبان از طریق اینترنت پیش‌فروش می‌شود.

pish forosh belitبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،در این دوره پیش فروش بلیت قطار شرکت‌های وانیاریل، جوپار، راه‌آهن شرقی بنیاد، ریل ترابر سبا، مهتاب سیرجم، رعد تبریز، نورالرضا، ریل سیرکوثر و راه‌آهن حمل‌ونقل از ساعت 8 امروز از طریق سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطار راه‌آهن پیش‌فروش می‌شود.

وی یادآور شد: پیش‌فروش بلیت‌ شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء نیز مانند گذشته از ساعت 10 امروز از طریق سایت اینترنتی این شرکت یا مراکز فروش بلیت قطار انجام می‌شود.

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه‌آهن همچنین از فروش حضوری بلیت قطار تهران-آنکارا از ساعت 12 امروز خبر داد و گفت: پیش‌فروش این بلیت‌ها فقط به صورت حضوری و از طریق مراکز فروش انجام خواهد شد.

کاظمی‌منش یادآور شد: هموطنان می‌توانند از طریق سامانه شبانه روزی راه آهن به شماره 5149 از ساعت حرکت، قیمت و خدمات قطارهای مسافری و ایستگاه ها و همچنین آدرس مراکز فروش بلیت قطار مطلع شوند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده