ساعت: ۰۳:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۸ شناسه خبر: 573

به گزارش”سیرجان خبر” به نقل از فرقه‌نیوز؛ طبق آخرین گزارش‌هایی که از جلسات هفتگی نورعلی تابنده در حسینه امیرسلمانی منتشر شده است، بزرگان این فرقه با اشاره به انتخابات پیش رو و افراد رد صلاحیت‌شده توسط شورای نگهبان شایعاتی را در بین مریدانشان! منتشر کرده و با بیان کنایه‌آمیزی شورای نگهبان را به سخره گرفته […]

یی

به گزارش”سیرجان خبر” به نقل از فرقه‌نیوز؛ طبق آخرین گزارش‌هایی که از جلسات هفتگی نورعلی تابنده در حسینه امیرسلمانی منتشر شده است، بزرگان این فرقه با اشاره به انتخابات پیش رو و افراد رد صلاحیت‌شده توسط شورای نگهبان شایعاتی را در بین مریدانشان! منتشر کرده و با بیان کنایه‌آمیزی شورای نگهبان را به سخره گرفته و ویژگی‌های فرد اصلح را بیان کرده‌اند.
اقطاب گذشته فرقه گنابادیه در دیدگاهی مشابه فرد فعلی ویژگی‌های فرد اصلح را متفاوت با اسلام شیعی اعلام کرده‌اند.
رضاعلیشاه گنابادی در کتاب خورشید تابنده، منافع شخصی را مهمترین اولویت انتخاب فرد اصلح در انتخابات بیان کرده است.(۱) وی در ادامه مباحث خود انتخاب اصلح را منوط به صلاحیت مملکت بیان کرده و دیانت فرد اصلح را در اولویت سوم انتخاب کرده است.(۲)
یادآور می‌شود فرقه گنابادی، خود را از شیعیان برتر می‌دانند در صورتی که اصل منافع شخصی را در اولویت اول و  دیانت را در اولویت سوم قرار می‌دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد