ساعت: ۰۶:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 962

  در نزدیکی کمپین سیاسی‌ باحضور اوباما؛بر اثر تیراندازی در دانشکده ای در کالیفرنیا 7 نفر کشته شدند. به گزارش سیرجان خبر به نقل از دانا،پلیس آمریکا تایید کرد دستکم هفت نفر از جمله فرد مهاجم در حادثه تیراندازی در سانتا مونیکای کالیفرنیا کشته شده اند. رئیس پلیس سانتا مونیکا در یک کنفرانس خبری در […]

 

در نزدیکی کمپین سیاسی‌ باحضور اوباما؛بر اثر تیراندازی در دانشکده ای در کالیفرنیا 7 نفر کشته شدند.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از دانا،پلیس آمریکا تایید کرد دستکم هفت نفر از جمله فرد مهاجم در حادثه تیراندازی در سانتا مونیکای کالیفرنیا کشته شده اند.

رئیس پلیس سانتا مونیکا در یک کنفرانس خبری در این باره گفت: این حادثه یک تیراندازی از نوع مدرسه ای یا دانشگاهی نبوده بلکه در ادامه تیراندازی های سریالی در سانتا مونیکا بوده که در دانشکده این شهر به اوج خود رسید. طبق اطلاعاتی که ما داریم ، تاکنون چندین نفر هدف قرار گرفته و کشته شده و چندین نفر دیگر نیز زخمی شده اند.همچنین مطلع شده ام که یک قربانی دیگر در بیمارستان فوت کرده است.
به گفته رئیس پلیس سانتا مونیکا یک نفر نیز در رابطه با این حادثه دستگیر و روانه بازداشتگاه شده است. تیراندازی در نزدیکی محلی روی داد که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در یک کمپین سیاسی شرکت کرده بود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده