ساعت: ۰۸:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ شناسه خبر: 52872

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف یک میلیون هفتصد هزار نخ سیگارت خارجی قاچاق و 328 طاقه پارچه به ارزش دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش”سیرجان خبر”فرمانده انتظامی سیرجان از کشف یک میلیون هفتصد هزار نخ سیگارت خارجی قاچاق و 328 طاقه پارچه به ارزش دو میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد در تشریح این خبر اظهار داشت: در ادامه طرح های ویژه مقابله با قاچاق کالا و ارز و در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و عملیاتی و گشت زنی نامحسوس در شهرستان به یک دستگاه کامیون تریلی حامل بار مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود:در بررسی اولیه مشخص شد خودرو دارای بارنامه از گمرک شهید رجایی از نوع پارچه است که در بازرسی دقیق از خودرو یک میلیون و 700 هزار نخ انواع سیگار خارجی و 328 طاقه پارچه قاچاق کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیرجان با بیان اینکه مبدا بارگیری این محموله بندرعباس و مقصد آن اصفهان بود، تصریح کرد: ارزش این محموله دو میلیارد ریال است.

این مسئول انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم سیرجان با پلیس در راستای شناسایی و کشف جرایم ، از عموم مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا در سطح خرد و کلان و اقدام مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز ، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده