ساعت: ۰۸:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ شناسه خبر: 61230

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان،از کشف 644 کیلو و 850 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در سه عملیات پلبس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با دستگیری 3 نفر و توقیف 3 دستگاه خودرو خبر داد.به گزارش “سیرجان خبر” سرهنگ محمد رضا ایران نژاد، در تشریح این خبر گفت: در عملیات اول، با تلاش های اطلاعاتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک مشخص شد،این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های شرقی به استان های غربی کشور می کند.
وی گفت:با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده توسط کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان این خودرو در یکی از محور های مواصلاتی این شهرستان متوقف و در بازرسی از آن،162 کیلو و 200 گرم تریاک کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر و یک دستگاه خودرو پیکان وانت نیز توقیف شد.


سرهنگ ایران نژاد بیان کرد: در عملیات دوم ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام یک سری کار اطلاعاتی و اقدامات پلیسی از دپوی مقادیری مواد مخدر توسط قاچاقچیان در یک منزل مسکونی در شهرستان سیرجان باخبر شدند.
وی اذعان کرد: در همین راستا ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی ، منزل مورد نظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از این محل 280 کیلو و 400 گرم حشیش را کشف و یک قاچاقچی را دستگیر و یک دستگاه پژو 405 توقیف شد.


این مقام انتظامی بیان کرد: در عملیات سوم باند قاچاقچیان مواد مخدر تریاک که قصد انتقال مواد مخدر از استان های شرقی به استان های مرکزی را داشتند شناسایی و با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده توسط کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان،در یک اقدام عملیاتی و به موقع خودرو آن ها در ورودی شهر سیرجان شناسایی و در بازرسی از آن، 182 کیلو و 250 گرم مواد مخدر تریاک کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس نیز توقیف شد.


فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان بیان داشت: اشراف و تعامل اطلاعاتی عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا می باشد که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می کند و فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان از این ظرفیت نهایت بهره را می برد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده