ساعت: ۰۸:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ شناسه خبر: 63202
ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) به یک باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی؛

سربازان گمنام امام زمان عج سیرجان پس از اطلاع و اشراف بر باند تهیه وتوزیع مشروبات الکلی خارجی بیش از 1300 قوطی و بطری مشروبات الکلی کشف و ضبط کردند که در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

روابط عمومی دادسرا شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” در تشریح این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی چند ماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی خارجی در سیرجان شناسایی شد.

میثم در یابیگی بیان کرد: سربازان گمنان امام زمان (عج) پس از یکسری کار اطلاعاتی و اشراف بر باند تهیه وتوزیع مشروبات الکلی خارجی بیش از 1300 قوطی و بطری مشروبات الکلی را از مخفیگاه این باند بزرگ توزیع مشروبات الکلی در سیرجان کشف و ضبط کردند.

وی گفت: ارزش مشروبات مکشوفه حدود یک میلیارد تومان برآورد شده است و بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مجازات بزه ارتکابی با توجه به حجم مشروبات مکشوف 2 تا 5 سال حبس و جزای نقدی معادل 7 تا 10 برابر ارزش کالای قاچاق ممنوعه می باشد.

میثم دریابیگی بیان کرد: ماموران اداره اطلاعات شهرستان سیرجان در حین بازرسی از انبار مشروبات الکلی ،۸۰۰ کیلو موادمخدر از نوع حشیش در خودرویی که در حیاط منزل پارک بوده کشف کردند.


گفتنی است در این رابطه یک نفر دستگیر و یک دستگاه پژو پارس توقیف شده است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده