ساعت: ۰۸:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ شناسه خبر: 63300

به گزارش “سیرجان خبر”سرهنگ مرتضی امیرسبتکی بیان داشت: با توجه به وقوع موارد متعددی از سرقت کابل و سیم های برق در نقاط مختلف شهر سیرجان طرح های ارتقای امنیت اجتماعی با گشت‌زنی هدفمند توسط ماموران پلیس آگاهی کلانتری و پاسگاه های شهرستان اجرا شد. فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح […]

به گزارش “سیرجان خبر”سرهنگ مرتضی امیرسبتکی بیان داشت: با توجه به وقوع موارد متعددی از سرقت کابل و سیم های برق در نقاط مختلف شهر سیرجان طرح های ارتقای امنیت اجتماعی با گشت‌زنی هدفمند توسط ماموران پلیس آگاهی کلانتری و پاسگاه های شهرستان اجرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح ها در بازه زمانی سه ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۰ سارق دستگیر و در این راستا ۱۰۰ درصد افزایش کشف سرقت کابل و سیم برق داشتیم.

سرهنگ امیرسبتکی یادآور شد :به منظور کاهش سرقت سیم برق جلسات تعاملی مختلفی با اداره برق شهرستان انجام و راهکارهای مناسبی از جمله استفاده از شرکت های دانش بنیان و دستگاه های هشدار دهنده برای پیشگیری از سرقت سیم و کابل برق ارائه و در کنار این تدابیر ویژه‌ای هم از سوی مجموعه انتظامی شهرستان پیش بینی شده تا از وقوع انواع سرقت کاسته شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده