ساعت: ۱۴:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ شناسه خبر: 40022

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: یک کانتینر البسه قاچاق در محور بندرعباس به سیرجان به ارزش 30 میلیارد ریال توقیف شد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر”فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: یک کانتینر البسه قاچاق در محور بندرعباس به سیرجان به ارزش 30 میلیارد ریال توقیف شد.

وی افزود:مأموران مبارزه با کالای قاچاق نیروی انتظامی پس از توقف یک دستگاه تریلر که بارنامه تجهیزات مخابراتی به مقصد پایتخت را داشت، 20 تن البسه خارجی را کشف کردند.

ایران‎نژاد تصریح کرد: این تریلر با تخلیه بار تجهیزات مخابراتی اقدام به بارگیری البسه خارجی کرده بود و قصد عبور کالای قاچاق را با بارنامه تجهیزات مخابراتی داشت.

وی اذعان داشت : وزن کالای مخابراتی در یک کانتینر دو تن است در حالی که این تریلر 20 تن بار را جابه‎جا می‎کرد که راننده تریلر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

ایران‎نژاد با هشدار به قاچاقچیان و سودجویان عنوان کرد: راه‎های متعدد شناسایی ترددها و محموله‎ها وجود دارد، بنابراین هیچ کالای قاچاقی نمی‎تواند از محورهای مواصلاتی این شهرستان که دارای محورهای ترانزیتی است، عبور کند و هر اقدام خلاف قانون موجب پشیمانی آنان می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری بیش از 200 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان و در محور بندرعباس به سیرجان کشف شده است.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده