ساعت: ۰۴:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۷ شناسه خبر: 497

ماموران پاسگاه کوه پنج  شب گذشته بیش از 3 تن برنج خارجی غیرمجاز و 3 و نیم تن کود شیمیایی قاچاق را از دو وسیله نقلیه کشف کردند. به گزارش سیرجان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ماموران پاسگاه کوه پنج  در راستای ارتقاء امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاقچیان کالا، شب گذشته […]

thumb_barnj

ماموران پاسگاه کوه پنج  شب گذشته بیش از 3 تن برنج خارجی غیرمجاز و 3 و نیم تن کود شیمیایی قاچاق را از دو وسیله نقلیه کشف کردند.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، ماموران پاسگاه کوه پنج  در راستای ارتقاء امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاقچیان کالا، شب گذشته هنگام ایست و بازرسی در محور سیرجان – کرمان، به یک دستگاه وانت سایپا و یک کامیون مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

با توجه به اینکه رانندگان این دو وسیله نقلیه هیچ گونه بارنامه و مدرکی مبنی بر مجاز بودن انتقال محموله ها نداشتند، ماموران انتظامی وانت سایپا و کامیون متوقف شده را به پارکینگ منتقل کردند که در بازرسی از آن ها بیش از 3 تن برنج خارجی غیرمجاز و 3 و نیم تن کود شیمیایی قاچاق کشف کردند.

در این رابطه هر دو راننده وسایل نقلیه متوقف شده دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق به منظور پیگیری پرونده به مقرر پلیس مبارزه با کالای قاچاق بردسیر منتقل شدند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد