ساعت: ۱۲:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۹/۶ شناسه خبر: 60839

دادستان شهرستان سیرجان گفت: 375آمپول ویتامینc که به صورت قاچاق تهیه و به قیمت بالایی به افراد نیازمند فروخته می شد توسط ماموران پلیس کشف شده جهت استفاده بیماران بستری شده در اختیار معاونت غذا و دارو علوم پزشکی سیرجان قرار گرفته است.

به گزارش “سیرجان خبر” دادستان شهرستان سیرجان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس این شهرستان با اقدامات اطلاعاتی از نگهداری و فروش غیرمجاز تعدادی آمپول ویتامینC در یک منزل مطلع شدند.

وی اذعان کرد: در این رابطه ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با مراجعه به منزل مورد نظر و اخذ مجوز قضایی موفق شدند از این محل375 عدد آمپول ویتامینC که به صورت قاچاق تهیه و به قیمت بالایی به افراد نیازمند فروخته می شدند را کشف و در این رابطه ۲ نفر را دستگیر کنند.

نیک ورز گفت: شهروندان ضمن خوداری از مصرف خودسرانه هرگونه دارو و مکمل در صورت مشاهده توزیع خارج از شبکه هر گونه دارو جهت قطع دست سودجویان مراتب را به مراجع انتظامی و امنیتی اطلاع دهند.

وی اظهار کرد: باتوجه به لزوم نحوه نگهداری این داروها، برخی از دارو های موجود در بازار سیاه تقلبی و فاقد شرایط مصرف انسانی هستند.

دادستان شهرستان سیرجان گفت: داروهای کشف شده جهت استفاده بیماران بستری شده در اختیار معاونت غذا و دارو علوم پزشکی سیرجان قرار گرفته است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده