ساعت: ۰۸:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۶/۹ شناسه خبر: 62481

امام جمعه سیرجان گفت: با همت 12 مسجد در سطح شهر سیرجان، 400 سبد کالای معیشتی به ارزش 2 میلیارد ریال تهیه و بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی اظهار کرد: توسعه فرهنگ نیکوکاری و تقویت مشارکت‌های مردمی برای بهبود خدمت‌رسانی به نیازمندان و محرومان یکی از مهمترین اولویت‌ها است و مشارکت مردم در امر رسیدگی به وضعیت زندگی و معیشت نیازمندان، موجب افزایش کمک‌ها در بعد کمی و کیفی است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سیرجان نیز گفت: از ابتدای کار قرارگاه امام حسن (ع) در سیرجان، 84 هزار بسته معیشتی به ارزش 440 میلیارد ریال با کمک خیرین و شرکت‌های صنعتی و معدنی منطقه طی یک سال گذشته تهیه و توزیع شد.

علی دستوری افزود: در حال حاضر هم یک‌هزار بسته معیشتی برای حمایت از خانواده‌هایی که دچار کرونا هستند و قرنطینه خانگی شدند تهیه و آماده توزیع است.

وی گفت: با توجه به تعطیلی کسب‌ و کارها، شناسایی خانواده‌هایی که به خاطر کرونا منبع درآمد خود را از دست داده‌اند و اجاره‌خانه آن‌ها عقب افتاده و یا درگیر بیماری هستند، در دستور کار این نهاد برای اجرای طرح قرار گرفتند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده