ساعت: ۲۱:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ شناسه خبر: 31228

به مناسبت هفته بسیج کوهپیمایی بزرگ بسیجیان شهرستان سیرجان در ارتفاعات سیاه کوه واقع در ۲۵ کیلومتری محور سیرجان -شیراز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر”؛ صبح امروز هزاران نفر از بسیجیان سیرجانی به منظور افزایش سطح سلامت با حضور در ارتفاعات سیاه کوه واقع در ۲۵ کیلومتری محور سیرجان -شیراز به کوهپیمایی پرداختند.

شمس الدینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان در گفتگو با خبرنگار سیرجان خبر گفت: افزایش سطح سلامت جسمانی بسیجیان و همچنین ایجاد نشاط در نوجوانان و جوانان از اولویت های برنامه های بسیج می باشد که شاهد این حضور بزرگ بسیجیان شهرستان در این کوهپیمایی به مناسبت هفته بسیج به ارتفاعات سیاه کوه هستیم.

وی در حاشیه این مراسم بیان داشت: ورزش در بسیج امری ضروری است و موجب توانایی جسم و طراوت روح و نشاط درونی در انسان می‌شود.

شمس الدینی با بیان اینکه امر به ورزش، امر به معروف است، گفت: یکی دیگر از اهداف توسعه ورزش چالاکی بسیجیان در راستای انجام ماموریت‌های گردان های بیت المقدس و الزهرا است که ضمن تقویت قدرت جسمانی موجبات افزایش اعتماد به‌ نفس است.

این برنامه صعود از ساعت 7 صبح آغاز و تا ساعت ۱۱:۳۰ ادامه داشت و بسیجیان در این کوهپیمایی بزرگ از هوای پاک ارتفاعات سیاه کوه بهره بردند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده