ساعت: ۱۰:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۲ شناسه خبر: 49690

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی به مناطق روستایی سیرجان و بردسیر برای نخستین بار در کشور و به‌صورت پایلوت توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های وزارت نفت اجرا خواهد شد.

به گزارش”سیرجان خبر”شهباز حسن‌پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با بازرگانی معاون وزیر نفت و مومنی، رئیس شرکت گاز کشور پیرامون گازرسانی به مناطق روستایی سیرجان و بردسیر بصورت LPG، گفت: این طرح برای اولین بار در کشور و به‌صورت پایلوت توسط شرکت ملی پخش فراورده‌های وزارت نفت اجرا خواهد شد.

وی نیز به نشست خود با مدیر کل و اعضای شورای معاونین بهزیستی استان کرمان اشاره و اظهار کرد: کاهش فقر در بین گروه‌های هدف تحت حمایت بهزیستی ضرورت دارد، لذا باید تمام امکانات شهرستان‌های سیرجان و بردسیر برای استقلال و توانمندسازی ۱۰ درصد معلولین و مددجویان بسیج شود.

وی از پرداخت وام تا سقف ٧٠ میلیون تومان به ازای هر نفر به کارآفرینانی که مددجویان بهزیستی را بکارگیرند، خبر داد و بیان کرد: طبق توافق ۵٠ میلیون تومان این تسهیلات توسط بهزیستی و ٢٠ میلیون تومان توسط نماینده سیرجان و بردسیر تامین خواهد شد.

حسن پور گفت: کاملا آماده‌ام که با حمایت‌های لازم از بهزیستی استان، حداقل ١٠ درصد از مددجویان بهزیستی، تا پایان سال در حوزه‌های اشتغال و مسکن برای همیشه تعیین تکلیف شوند.

وی اعلام کرد: قول داده‌ام که ۵ میلیارد تومان وام جهت ایجاد اشتغال برای مددجویان در اختیار بهزیستی استان قرار دهم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده