ساعت: ۱۶:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ شناسه خبر: 62904

امام جمعه سیرجان گفت: گفت‌وگو زمانی می‌تواند مفید و موثر باشد که به تقویت مولفه‌های قدرت کمک کند و موجب استیفای حقوق ملت شود؛ اینکه برای دفع تهدید دشمن، با دیپلماسی از حقوقمان کوتاه بیاییم، هنر نیست، بلکه موجب پیشروی دشمن در تعرض به حقوق مردم خواهد شد.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان شهرستان سیرجان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خصوص مذاکرت هسته‌ای آینده گفت: در دولت قبل مذاکرات هسته‌ای به نتیجه نرسید و آمریکا از برجام خارج شد و تحریم‌های جدید را هم اعمال کرد اما این دولت با رویکرد جدید مذاکرات را مشروط به رفع همه تحریم‌ها اعلام کرده است.

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی گفت: گفت‌وگو زمانی می‌تواند مفید و موثر باشد که به تقویت مولفه‌های قدرت کمک کند و موجب استیفای حقوق ملت شود؛ اینکه برای دفع تهدید دشمن، با دیپلماسی از حقوقمان کوتاه بیاییم، هنر نیست، بلکه موجب پیشروی دشمن در تعرض به حقوق مردم خواهد شد.

وی گفت: بهره‌گیری از مذاکره، نیازمند دست برتر میدان است و زمانی می‌توانیم از حقوق ملت در مذاکرات دفاع کرد، که مولفه‌های قدرت به عنوان پشتوانه مذاکرات تثبیت شده باشند و ابتدا باید تحریم‌ها لغو شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده