ساعت: ۰۷:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲ شناسه خبر: 51982

مراسم استقبال از پیکر پاک شهید مدافع حرم وحید یوسفی و یادواره سی و شش هزار شهید دانش آموز با حضور مسئولین و دانش آموزان در مجتمع سما شهرستان سیرجان برگزار گردید.

به گزارش “سیرجان خبر” مراسم استقبال از پیکر پاک شهید مدافع حرم وحید یوسفی و یادواره سی و شش هزار شهید دانش آموز با حضور مسئولین و دانش آموزان به همت بسیج دانش آموزی در مجتمع سما شهرستان سیرجان برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی، امام جمعه سیرجان پیروزی و قرار نگرفتن خاک کشورمان در دوران دفاع مقدس را، توجه و توسل رزمندگان به خدای متعال و قطرات اشکی که خالصانه در دل شب برای او می ریختند دانست.

وی گفت:سفارش شهدا در وصیت نامه هایشان مبنی بر این است گه پیشرفت و عزت کشور ما و ذلت دشمنان در گرو حمایت و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری می باشد.

امام جمعه سیرجان ضمن تشکر از حضور دانش آموزان و مسئولین در مراسم، حمایت از شهدا را وظیفه دانست و خواستار افزایش چنین جلسات و یادواره ها شد تا عطر شهدا در همه جا بپیچد و ایثار و فداکاری آنها به فراموشی سپرده نشود.
لازم بذکر است در پایان مراسم از خانواده های گرانقدر شهدای سیرجان تجلیل و دانش آموزان با پیکر پاک شهید مدافع حرم وحید یوسفی وداع کردند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده