ساعت: ۰۹:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ شناسه خبر: 50358

حسن پور گفت:یکشنبه هفته آینده در اولین روز کاری مجلس به اتفاق جمعی از همکاران وزیر راه را به مجلس فرا خواهیم خواند و به طور جد ضمن تذکر کتبی سوال از وزیر راه و شهرسازی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از راه آرمان،شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه رخ داده اتوبوس تهران به کرمان و ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار و آرزوی سلامتی برای مجروحان این تصادف گفت: از وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی کشور خواستاریم که با اقدامات فوری دستور رسیدگی ویژه را برای مداوای مجروحان دهند.

وی ادامه داد: چرا که در ایام تعطیلات قرار گرفته ایم و ممکن است برخی از پزشکان در مرخصی باشند؛ لذا از وزیر بهداشت خواستارم هئیتی را برای رسیدگی به این حادثه اعزام کند.

حسن پور افزود: همچنین از ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز مصرانه میخواهم که هر چه سریعتر ترتیب انتقال مجروحان را بدهند تا خانواده آنان هایشان بتوانند بهتر به آنان رسیدگی کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از وزیر راه و شهر سازی به جد پیگیری خواهم کرد که علت وقوع چنین حوادثی در جاده های کشور چیست؛ چرا که این حادثه اولین اتفاقی نیست که رخ داده است.

این مقام مسئول تأکید کرد: همچنین پلیس راهور، وزارت راه و شهر سازی و وزارت کشور در این زمینه باید پاسخگو باشند که چرا از وقوع چنین حوادثی پیشگیری نمی کنند.

حسن پور در پایان خاطر نشان کرد: یکشنبه هفته آینده در اولین روز کاری مجلس به اتفاق جمعی از همکاران وزیر راه را به مجلس فرا خواهیم خواند و به طور جد ضمن تذکر کتبی سوال از وزیر راه و شهرسازی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده