ساعت: ۰۸:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ شناسه خبر: 16795

مدیرکمیته امداد سیرجان با بیان اینکه ۴۷۸ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد سیرجان قرار دارند، گفت:از این تعداد دانشجو ۱۴۴نفر دانشجوی دانشگاه آزاد، شبانه و علمی کاربردی، ۲۲۲نفر دانشجوی دانشگاه پیام نور و ۹۰ نفر دانشجوی دانشگاه‌های فنی هستند.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از تسنیم، حسن خضری مقدم  اظهار کرد: با توجه به اهمیت مسئله ادامه تحصیل فرزندان مددجو در مقاطع دانشگاهی، در سال گذشته بیش از دو میلیارد و 827میلیون و850هزار ریال بابت هزینه‌های دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان  پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه اصل اساسی در توانمندسازی خانواده‌ها موضوع تحصیلات عالی است، افزود: مبلغ فوق به 478 نفر از دانشجویان تحت حمایت سیرجانی پرداخت شده است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیرجان گفت: از این تعداد دانشجو 144نفر دانشجوی دانشگاه آزاد، شبانه و علمی کاربردی، 222 نفر دانشجوی دانشگاه پیام نور و 90 نفر دانشجوی دانشگاه‌های فنی وصنعتی و طلاب هستند.

خضری‌مقدم خاطرنشان کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم با نام سال “اقتصاد  وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی” بر این اساس پرداختن به امور فرهنگی و ادامه تحصیل فرزندان مددجو در مقاطع عالی از ضروریات اقدامات این نهاد در امسال است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده