ساعت: ۰۹:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ شناسه خبر: 63278

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ تا به این لحظه ۴ مرکز متخلف خدمات زیبایی در سیرجان پلمب و پرونده ۲ مرکز دیگر نیز در دست بررسی قرار داد.

به گزارش “سیرجان خبر” گرداننده یک مرکز غیرمجاز زیبایی که به صورت زیرزمینی برای خانم ها ، اعمال جراحی زیبایی را انجام می داد دستگیر شد معاون درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان در این خصوص گفت: این شخص که یک مرد بود با جابجایی های مکرر مرکز غیرمجاز زیبایی خود به ارائه خدمات زیبایی و بعضاً اعمال جراحی تهاجمی در محیط غیر استریل این مرکز به خانم ها می پرداخت و تا امروز هم چندین مورد شکایت در پرونده خود در واحد بازرسی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی سیرجان دارد.

دکتر غلامرضا جهانشاهی اذعان کرد: در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ تا به این لحظه ۴ مرکز متخلف خدمات زیبایی در سیرجان پلمب و پرونده ۲ مرکز دیگر نیز در دست بررسی قرار داد.

وی از مردم خصوصا بانوان خواست تا به این مراکز غیرمجاز مراجعه نکنند تا خدایی نکرده با آسیب های دائمی به پوست خود که بعضاً همیشگی و غیرقابل ترمیم هستند مواجه نشوند.

به گفته دکتر جهانشاهی ترمیم آسیب های وارده به پوست بانوان که در اثر مراجعه به مراکز غیرمجاز زیبایی به ایشان وارد شده است ، قسمت اعظمی از فعالیت پزشکان متخصص زیبایی و ترمیمی را شامل می شود .

وی در پایان از همکاری دادستان محترم، فرمانده محترم نیروی انتظامی سیرجان و اداره اماکن که در این موارد کمک های شایانی کرده و نسبت به پرونده های که به سلامت مردم بستگی دارد حساسیت ویژه ای دارند قدردانی کرد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده