ساعت: ۱۶:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ شناسه خبر: 61822

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سیرجان به ریاست فرماندار و با حضوردبیر شورای هماهنگی بانک های استان کرمان، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی،مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط ومدیران بانک ها در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

به گزارش “سیرجان خبر” بهاالدینی فرماندار ویژه سیرجان در این جلسه با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری بعنوان اصلی ترین معضل شهرستان اظهار داشت : اولویت اصلی ما در شهرستان حل مشکل اشتغال است و اگر بتوانیم مشکلات اشتغال را حل کنیم قطعا سایر مشکلات شهرستان نیز خود به خود حل خواهد شد .

فرماندار سیرجان ضمن دعوت اعضای کارگروه به اجرای دقیق قوانین و انجام وظایف و مقررات افزود: کلیه ادارات با استفاده از ظرفیت ها و تخصص های موجود به منظور ایجاد اشتغال بیشتر و استقرار واحدهای تولیدی در تمامی حوزه‌ها، بایستی فرآیند اداری صدور مجوزها را تسریع دهند.

بهاالدینی با اشاره به اهمیت ونقش بانکها در توسعه شهرستان اظهار داشت : نقش بانکها وتاثیر گذاری آنها بر روی توسعه شهرستان بویژه بخشهای مختلف کشاورزی ، صنعت و… بسیار زیاد می باشد و با قاطعیت می توان گفت توسعه شهرستان بدون همکاری وتعامل بانکها امکانپذیر نیست.

وی بیان کرد: ثبت دقیق اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد جزو وظایف اصلی این کارگروه است که باید دستگاه‌های عضو نسبت به آن اهتمام داشته باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده