ساعت: ۱۱:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ شناسه خبر: 16737

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با تکذیب شایعات اخیر ایجاد شده به ویژه در فضای مجازی مبنی بر جنایت توسط گروه «خفاش شب» گفت: این اخبار کذب بوده و به هیچ وجه صحت ندارد.

در پی شایع پراکنی گروه خفاش شب در سطح شهرستان سیرجان سرهنگ مهیارسعیدی درگفتگوی اختصاصی باخبرنگار سرویس حوادث“سیرجان خبر”، اظهار داشت: در روزهای ابتدایی شکل‌گیری این شایعه عدم صحت و کذب بودن آن از طرف مسئولان انتظامی استان هرمزگان اعلام شد و به صراحت تأکید می‌شود این خبر در شهرستان سیرجان نیز کذب بوده و به‌یقین با عوامل شکل‌دهنده آن برخورد قانونی می‌شود.

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به انتشار شایعه وجود گروه خفاش شب دراستان هرمزگان وگسترش آن در شهر های همجوار گفت: شهرستان سیرجان به علت مجاورت با این استان یکی از شهرهایی بود که این شایعه به سرعت در بین مردم آن پخش شد، که به طور کلی کذب محض است.

وی عنوان کرد: انتشار این مطلب دروغین توسط برخی افراد منجر به ایجاد ترس و وحشت در بین شهروندان بخصوص خانم ها و کودکان شده است که به هیچ وجه صحت ندارد. افرادی که به این شایعات دامن میزنند افراد نا آگاهی هستندکه قصد برهم زدن نظم و اختلال در جامعه را دارند.

سعیدی خاطر نشان کرد: افرادی که به این شایعات دامن میزنند افراد نا آگاهی هستند که قصد برهم زدن نظم و اختلال در جامعه را دارند.

وی در پایان با تاکید بر این موضوع که پلیس با اشرافیت کامل  مشغول رصد اتفاقات در جامعه است یادآور شد: پلیس اجازه فعالیت به هرگونه افراد متخلف، مجرم و قانون شکن را نخواهد داد و شهروندان عزیزمی توانند بدون هیچگونه ترس و واهمه ای زندگی روزمره خود را سپری کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده