ساعت: ۱۷:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۵ شناسه خبر: 50020

صبح امروز به مناسبت هفته دولت 39 پروژه برق رسانی با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیر عامل توزیع برق جنوب استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان در سیرجان افتتاح شد.

به گزارش سرویس اجتماعی“سیرجان خبر”صبح امروز به مناسبت هفته دولت 39 پروژه برق رسانی با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیر عامل توزیع برق جنوب استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان در سیرجان افتتاح شد.

با افتتاح این پروژه ها که با صرف هزینه 40 میلیارد ریالی به سرانجام رسیده است؛ 2353 خانوار شهری و روستایی از نعمت روشنایی برخوردار شدند.
در ابتدای این مراسم معاون عمرانی استاندار و مدیرعامل توزیع برق جنوب استان کرمان با حضور در محل پروژه تامین برق مجتمع مسکونی کارگران گل گهر این پروژه را افتتاح کردند.
گفتنی است این پروژه با اعتبار مالی 4 میلیارد ریال و تامین برق 407 خانوار را با نصب دو دستگاه ترانسفورماتور تامین می کند.
نماینده مردم سیرجان در آئین افتتاح این پروژه اظهارداشت: اولین باری است که در دولت تدبیر و امید توانستیم بدون کم و کاستی، مسکن مهر را تحویل مردم در شهرستان سیرجان بدهیم.
شهباز حسن پور در ادامه افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و همگان وظیفه دارند خدمات مختلف دولت را به مردم معرفی کنند و این امر بذر اعتماد در بین مردم نسبت به دولت و نظام را تقویت خواهد کرد.
مدیر عامل توزیع برق جنوب استان کرمان در ادامه این مراسم گفت:توانستیم در هفته دولت 93 میلیارد تومان پروژه های برق رسانی را در استان کرمان افتتاح کنیم .

مهدوی نیا افزود:توانستیم تمامی ساختمان های مسکن مهر را که تعداد آن ها بیش از 6 هزار واحد است را در سطح استان برق رسانی کنیم و در انجام این کار در کشور جزو رتبه های برتر هستیم.
مدیرعامل توزیع برق جنوب استان کرمان در پایان گفت: بیش از 106 هزار مشترک جدید در استان صاحب نعمت روشنایی شدند ولی همچنان بزرگترین مشکل ما اسراف بیش از حد است که 2 درصد انرژی جهان را مصرف می کنیم.

در ادامه این مراسم پروژه 1808 هکتار آبیاری تحت فشار و 723 هکتار آبیاری کم فشار در روستای قطبیه افتتاح شد .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده