ساعت: ۰۰:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ شناسه خبر: 40711

هفته پایانی دور رفت رقابت های لیگ یک کشور با پیروزی گل گهر مقابل فولاد یزد به پایان رسید و گل گهر با این بردبه سکوی سوم لیگ یک صعود کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” گل گهر هفته پایانی دور رفت رقابت های لیگ یک کشور علی رغم کش قوس های فراوان مبنی بر عدم حضور تیم فولاد یزد در سیرجان، بالاخره عصر امروز در استادیوم اختصاصی گل گهر این دیدار برگزار گردید.

در نیمه اول این مسابقه با وجود اینکه گل گهر چندین موقعیت گل زنی رو از دست داد بر خلاف روند بازی تیم فولاد یزد با اعلام پنالتی مشکوک داور به گل رسید تا نیمه اول این دیدار با حساب یک بر صفر به نفع تیم فولاد یزد به پایان برسد.
اما با شروع نیمه دوم آبی پوشان سیرجانی، با ارائه یک بازی منطقی و رو به جلو صاحب توپ و میدان شدند که در دقیقه ۶۵ توسط عیسی پرتو به گل تساوی رسیدند.
در ادامه هم توسط حسین امامیان بازیکن تعویضی خود برای دومین بار دروازه حریف یزدی خود را باز کردند.
آبی پوشان گل گهر در پایان موفق شدند با نتیجه دو بر یک حریف یزدی خود را شکست دهند.

تیم گل گهر با کسب سه امتیاز این دیدار ۲۹ امتیازی شد و با اختلاف دو امتیازی تیم صدر نشین در جایگاه سوم جدول لیگ یک رقابت ها قرار گرفت و همچنین با زدن ۲۶ گل زده  بعنوان بهترین خط حمله دور رفت رقابت ها لیگ یک معرفی شد.
کسب عنوان سوم لیگ موقعیت خوبی برای وینکو بگوویچ سرمربی کروات سیرجانی هاست که باید از وقفه پیش آمده در لیگ استفاده کند و در نیم فصل دوم تیم بهتری برای صعود به دور بعدی بسازد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده