ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ شناسه خبر: 40818
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان در گفت و گو با سیرجان خبر:

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت:میزان ذخیره میوه شب یلدا جوابگوی بازار می باشد و تنظیم بازار با هماهنگی سایر استان ها و اتاق اصناف و پیگیری در شهرستان ها صورت می پذیرد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” در خصوص میوه شب یلدا اظهار داشت:میوه برای شب یلدا در بازار به حد مکفی وجود دارد و جای هیچگونه نگرانی نمی باشد.

امان الله احسانی اظهار داشت:نرخ گذاری میوه و تره بار هر دو هفته یکبار در کمیسیون قیمت گذاری میوه با حضور اعضاء شامل نمایندگان(فرمانداری ،سازمان صنعت ،معدن وتجارت ،اصناف ،مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی، میدان داران)برگزار و قیمت میوه تعیین میگردد و جهاد کشاورزی به عنوان یک عضو حامی به منظور حمایت از تولیدکننده و باغدار در جلسات شرکت می نماید.

وی اذعان داشت:در شب یلدا امسال میوه فراوان است و بایستی میوه فروشی ها اتیکت قیمت میوه و تره بار را نصب نمایند و مردم هرگونه تخلف و گران فروشی را می توانند به بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت گزارش نمایند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در پایان اظهار داشت: میزان ذخیره میوه شب یلدا جوابگوی بازار می باشد و تنظیم بازار با هماهنگی سایر استانها و اتاق اصناف و پیگیری در شهرستان ها صورت می پذیرد.

 

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده