ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 2016/12/23 شناسه خبر: 40869
سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان در گفت و گو با سیرجان خبر:

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان گفت:ما افتخار ميكنيم كه با هفتاد و پنج درصد بازيكنان بومي شهر سيرجان توانستيم به مقام قهرمانی در نیم فصل برسیم.

نیم فصل لیگ برتر فوتبال بانوان جمعه هفته گذشته با قهرمانی تیم فوتبال شهرداری سیرجان مدافع عنوان قهرمانی به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان در گفت گو با خبرنگار “سیرجان خبر” اظهار داشت:ما برخلاف حريف هاي سر سختمان ( بم و اصفهان و حتي إيلام ) و بخاطر مشكلات مالي نتوانستيم به يارگيري در نيم فصل دوم فكر كنيم و كل برنامه ريزي ما تمركز رو برنامه هاي بدنسازي تيم است.

جهان نجاتی گفت:ما حتي نتوانستيم مثل حريفانمان به يک اردوی آماده سازی برويم كه بازیکنان تیم آمادگي بيشتری در شرايط اردو برسند.

وی اذعان داشت:با توجه به جلسات سپري شده با مدير عامل باشگاه برای اينكه بتوانيم در شرايط بهتري مسابقات اين نيم فصل رو سپري كنيم و از نظر ایاب و ذهاب که تمام سفرهای اعضای تیم و کادر فنی با اتوبوس صورت می گیرد که مدیر عامل باشگاه قول هایی در خصوص رفع مشکلات داده است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان افزود: ما در اين فصل كارمان سخت تر از نيم فصل اول است چون همه تیم ها توانسته اند با تهيه فيلم هاي بازي تیم شهرداری را مورد آناليز قرار دهند و با برنامه جلوی تیم ما  ظاهرشوند که اميدوارم بتوانيم با ارایه برنامه هاي جديدتر برای رویارويي با حريف هامون آماده تر باشيم.

وی در پایان اظهار داشت:ما افتخار ميكنيم كه با هفتاد و پنج درصد بازيكنان بومي شهر سيرجان توانستيم به مقام قهرمانی در نیم فصل برسیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده