ساعت: ۱۴:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۷ شناسه خبر: 40971

همزمان با حضور استاد غلامحسین امیر خانی در گل گهر نمایشگاه آثار این استاد و استاد مجتبی سبزه در محل سایت گل گهر و از هفتم لغایت چهاردهم دی ماه در فرهنگسرای شورا برپا گردید.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” همزمان با حضور استاد غلامحسین امیرخانی در گل گهر نمایشگاه آثار این استاد گرانقدر و استاد مجتبی سبزه در محل سایت گل گهر برپا گردید.در این آیین که با حضور علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان، معاونین و مدیران گل گهر و جمعی از هنرمندان و فرهیختگان سیرجانی حضور داشتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان هم در این مراسم با تقدیر از این حرکت فرهنگی گل گهر گفت: نقش گل گهر در تحولات فرهنگی سیرجان نقش قابل توجهی است و گل گهر در این زمینه نقش خود را به خوبی إیفا کرده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

علیزاده افزود: گل گهر در دوسال اخیر با مشارکت های خوب فرهنگی که در حوزه های مختلف داشته توانسته گام های موثری در پیشبرد فعالیت های فرهنگی  اجتماعی بردارد و در این زمینه باید از خدمات شورای فرهنگی اجتماعی گل گهر و حمایت های مهندس تقی زاده تقدیر ویژه نمود.

استاد غلامحسین امیرخانی نیز در این مراسم ضمن تشکر از دعوت گل گهر با برشمردن زوایای هنر خوشنویسی در ایران ، سیرجان را از شهرهای  هنر دوست و هنر پرور دانست که خوشنویسان علاقمند زیادی را پرورش داده است و در پایان این آیین نمایشگاه جدیدترین اثار استاد امیر خانی و استاد سبزه در محل سایت گل گهر افتتاح شد
گفتنی است این اثار ارزشمند در روز ششم دی ماه در محل گل گهر و از هفتم لغایت چهاردهم دی ماه در فرهنگسرای شورا جهت بازدید عموم دایر است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده