ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 2016/12/27 شناسه خبر: 40971

همزمان با حضور استاد غلامحسين امير خاني در گل گهر نمايشگاه آثار اين استاد و استاد مجتبي سبزه در محل سايت گل گهر و از هفتم لغايت چهاردهم دی ماه در فرهنگسراي شورا برپا گرديد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی “سیرجان خبر” همزمان با حضور استاد غلامحسين اميرخاني در گل گهر نمايشگاه آثار اين استاد گرانقدر و استاد مجتبي سبزه در محل سايت گل گهر برپا گرديد.در اين آيين كه با حضور عليزاده مدير كل فرهنگ و ارشاد استان كرمان، معاونين و مديران گل گهر و جمعي از هنرمندان و فرهيختگان سيرجاني حضور داشتند.

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان هم در اين مراسم با تقدير از اين حركت فرهنگي گل گهر گفت: نقش گل گهر در تحولات فرهنگي سيرجان نقش قابل توجهي است و گل گهر در اين زمينه نقش خود را به خوبي إيفا كرده است كه جاي تقدير و تشكر دارد.

عليزاده افزود: گل گهر در دوسال اخير با مشاركت هاي خوب فرهنگي كه در حوزه هاي مختلف داشته توانسته گام هاي موثري در پيشبرد فعاليت هاي فرهنگي  اجتماعي بردارد و در اين زمينه بايد از خدمات شوراي فرهنگي اجتماعي گل گهر و حمايت هاي مهندس تقي زاده تقدير ويژه نمود.

استاد غلامحسين اميرخاني نيز در اين مراسم ضمن تشكر از دعوت گل گهر با برشمردن زواياي هنر خوشنويسي در ايران ، سيرجان را از شهرهاي  هنر دوست و هنر پرور دانست كه خوشنويسان علاقمند زيادي را پرورش داده است و در پايان اين آيين نمايشگاه جديدترين اثار استاد امير خاني و استاد سبزه در محل سايت گل گهر افتتاح شد
گفتني است اين اثار ارزشمند در روز ششم دي ماه در محل گل گهر و از هفتم لغايت چهاردهم دی ماه در فرهنگسراي شورا جهت بازديد عموم دایر است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده