ساعت: ۱۶:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ شناسه خبر: 41036

امام جمعه سیرجان گفت:جریان فتنه قصد براندازی نظام با همدستی دشمنان استکباری را داشت که در این جریان خسارت‌های معنوی که در قالب هتک حرمت به اصل نظام و اعتقادات مردم زد.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سید محمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با قدردانی از حضور تمام قشرهای مردم در تجمع و مراسم گرامیداشت روز بصیرت اظهار داشت: جریان فتنه قصد براندازی نظام با همدستی دشمنان استکباری را داشت که در این جریان خسارت‌های معنوی که در قالب هتک حرمت به اصل نظام و اعتقادات مردم زد.

وی افزود: جریان فتنه قصد ضرر و زیان‌های مادی به اشخاص و جامعه از جمله تخریب اموال عمومی و مساجد و به آتش کشیدن اموال بیت‌المال را داشت.

حسینی عنوان کرد: جریان فتنه پس از ناکامی درخواست تشدید تحریم‌ها علیه ملت را داشت که سران آمریکا آن را اجرایی و هنوز هم ادامه دارد.

وی تصریح کرد: اکنون هم رئیس جمهور جدید آمریکا حربه تشدید تحریم‌ها را گوشزد می‌کند و این یعنی ترساندن ملت ایران که دیگر همه راه‌ها برایشان برای ارعاب مردم بسته شده و غافلند که تحریم‌ها خود موجب قدرت و اقتدار و خودکفایی نظام اسلامی شد.

امام جمعه سیرجان تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر توقف شهرک‌سازی توسط صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی را یک رویداد جالب عنوان کرد.

وی گفت: امیدوارمیم به زودی افول و غروب استکبار و رژیم صهیونیستی فرارسد و همان طور که امام خمینی (ره) فرمودند، اسلام ناب محمدی است که می‌تواند گره‌گشای مشکلات ملت‌ها و مظلومان باشد و این دین حامی صلح و سعادت برای جهانیان است.

خطیب جمعه سیرجان با تبریک پیروزی‌های سوریه و آرامش در این کشور خواستار دعای مردم برای پیروزی رزمندگان اسلام در موصل عراق، بحرین، نیجریه و یمن شد.

وی به سالگرد شهادت شیخ نمر پرداخت و گفت: آل سعود به خیال خود با شهادت شیخ نمر روحانی برجسته شیعه می‌خواست رضایت اربابان خود را جلب کند، غافل از اینکه امروز خون این شهدا گریبان حاکمان سعودی را خواهد گرفت و شکست مفتضحانه داعش در منطقه رسوایی برای حامیان گروه‌های تروریستی را به دنبال داشت.

حسینی با ابراز نگرانی از خشک‌سالی‌ها، دعای مردم و روزه گرفتن را برای نزول باران خواستار شد و ابراز داشت: روز دوشنبه دعای نزول باران در محل امامزاده علی (ع) برگزار و از عموم مردم برای شرکت در این مراسم استغاثه دعوت می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده