ساعت: ۱۴:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ شناسه خبر: 41159
امام جمعه سیرجان:

امام جمعه سیرجان گفت:سازمان ملل و آمریکا از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند و از کشتارهای مردم به دست داعش و داعشی‌ها هراسی ندارند.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سیرجان اظهار داشت: پاسخگوی این ناامنی در سراسر جهان چه کسانی باید باشند و سازمان ملل و آمریکا از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند و از کشتارهای مردم به دست داعش و داعشی‌ها هراسی ندارند.

وی گفت: به زودی فتنه داعش گریبان آل سعود و رژیم اشغالگر قدس را خواهد گرفت و طعم عذاب تشکیل و حمایت و تجهیز این تروریست‌ها را می‌چشند و خیال قدرت با ظلم هرگز به دست نمی‌آید، سردمداران آمریکا و برخی شیوخ عربی منطقه رسوایی خود را دیدند، داعش پس از درماندگی به سراغ اربابان خود می‌رسند.

امام جمعه سیرجان حمله به قوه قضائیه را کار دشمنان بیرونی عنوان کرد و ادامه داد: هدف آنان فتنه و اختلاف به ویژه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است، همه باید مواظب باشیم گرفتار این حربه دشمن و فتنه نشویم و قوه قضائیه باید انتظار مردم در برخورد جدی و قاطع با فساد و فتنه و کسانی که به بیت‌المال خیانت کردند را زودتر رسیدگی و به مردم اعلام کند.

وی، همه قوا را به رعایت قانون و تبعیت از رهبری نظام سفارش کرد و بیان داشت: اختلاف در قوا نباید باشد، اختلافات جزئی که ناشی از بازگو کردن سلیقه‌ها است نباید به درون جامعه کشیده شود تا موجب خوشحالی دشمنان و نگرانی مردم باشد.

امام جمعه سیرجان به دیدار نخبگان با رهبری نظام اشاره کرد و ابراز داشت: توجه به نخبگان و رفع مشکلات آنان و زمینه پیشرفت آنها باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

وی به روز ۱۹ دی سالروز قیام مردم قم اشاره کرد و گفت: در سال ۵۶ مردم قم نسبت به هتک حرمت صورت گرفته به حضرت امام خمینی(ره) در روزنامه اطلاعات آن سال اعتراض کردند که در نهایت به پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ منتهی شد.

حسینی، سالروز عملیات کربلای ۵ را یادآور شد و بیان داشت: در این عملیات شهرستان سیرجان ۷۵ شهید را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرد و امروز همه ما باید پیرو حرمت خون شهداء باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده