ساعت: ۰۹:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ شناسه خبر: 41912
امام جمعه سیرجان در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح:

امام جمعه سیرجان گفت: دشمن همواره از اقتدار ایران اسلامی می ترسد و با تهدید و تحریم قصد براندازی نظام اسلامی را دارد.

به گزارش سرویس سیاسی “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح شهرستان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: ۳۸  سال از انقلاب اسلامی می گذرد و وارد سی و نهمین سال شده ایم و امید است این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل گردد.

حسینی اذعان داشت: این مردم با اعتقاد و توکل به خداوند متعال است که استقامت می کنند و در همه زمینه ها با مشت گره کرده بر دهان دشمنان می زنند و در مسیر ولایت ثابت قدم می مانند.

وی اظهار داشت: ملت قهرمان ایران اسلامی به رهبری امام راحل بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عیله نظام ستم شاهی قیام کردند و در ۲۲ بهمن سال ۵۷ نظام شاهنشاهی به نظام مقدس جمهوری اسلامی تغییر یافت.

خطیب جمعه سیرجان گفت: این مردم در دوران انقلاب جلوی دشمنان سینه سپر و شهدایی تقدیم این انقلاب کردند و به پیروی از دین اسلام ناب محمدی (ص) برخواستند.

وی در خصوص رشادت های ارتش اذعان داشت: بدنه ارتش با مردم بود و ارتش که وابسته به رژیم پهلوی بود به جمع مردم پیوست و هم صدا با مردم فریاد مرگ بر شاه را سر دادند و در صفوص مردم قرا گرفتند و همافران نیروی هوایی ارتش با حضور در بیت رهبری با امام راحل بیعت کردند.

حسینی در ادامه افزود: ملت غیور ایران اسلامی در زمان انقلاب در مقابل تهدیدها و ترورها استقامت و عقب نشینی نکرده اند و ملت ایران وفادار به نظام و ولایت است و این رمز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در پایان اظهار داشت: دشمن همواره از اقتدار ایران اسلامی می ترسد و با تهدید و تحریم قصد براندازی نظام اسلامی را دارد اما مردم ما با وحدت و یکدلی و پیروی از ولایت فقیه همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده