ساعت: ۱۳:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 41938

امام‌جمعه، فرماندار، نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه سیرجان، مردم همیشه در صحنه این شهرستان را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمودند.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: ۲۲ بهمن ماه یوم الله است و به امر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حضور همه مردم لازم است.

حسینی اذعان داشت: حضور مردم در این راهپیمایی جواب دندان شکنی به استکبار جهانی و آمریکا است و خداوند توفیق این عبادت را به همه ما عنایت فرماید.

فرماندار سیرجان ضمن تبریک فرارسیدن سی و هشتمین بهار انقلاب اظهار داشت: یکی از ارکان مهم انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن آن است و در مناسبت های مختلفی که هر ساله برگزار می شود؛ حضور پرشور و پررنگ مردم ولایی سیرجان را شاهد هستیم.

مکی آبادی در ادامه تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تمامی محاسبات استکبار جهانی را بهم خواهد زد و همانطور که رهبر معظم انقلاب همه آحاد مردم را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت نمودند، از مردم ولایی و همیشه در صحنه سیرجان می خواهیم همانگونه که در همه صحنه ها بالای نرم کشوری حضور و مشارکت فعال داشتند؛ با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیزدشمنان این انقلاب و نظام را ناامید سازند، چرا که کشور در شرایط بین المللی خاصی قرار گرفته و شاهد هستیم که هیئت حاکمه آمریکای جنایتکار عقل را مبنای کار خود قرار نمی دهد و سردمداران آمریکا منافع اسرائیل را بیش از پیش دنبال می کنند.

وی در پایان اظهار داشت: نظام استکبار که در راس آن آمریکا و اسرائیل غاصب می باشد با استقلال این نظام مشکل دارد، چرا که شعار انقلاب ما نه شرقی و نه غربی است و در این شرایط شاهد اوج تخاصم و دشمنی نظام استکبار هستیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به اقدامات و اظهارات رئیس‌جمهور جدید آمریکا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

حسن پور در ادامه افزود: بدون شک ملت بزرگ ایران با حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکم و دندان‌شکنی به کاخ سفید و اظهارات خام و نسنجیده مسئولان آمریکایی می‌دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: برای هر نعمتی که به ما داده می شود، شکری واجب می گردد. شکل گیری انقلاب اسلامی بدست رهبر کبیر انقلاب نعمتی است که خداوند به همه ما ارزانی داشته است و باید همگی شکر این نعمت عظیم را بجا آوریم.

وی در ادامه افزود: شکر نعمت این انقلاب علاوه بر الفاظ باید بصورت عملی هم باشد و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکر عملی نعمت انقلاب اسلامی است که انشاءالله مردم حسینی و شهیدپرور سیرجان به نحو احسن به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفته و شکر این نعمت را بجا خواهند آورد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده