ساعت: ۰۹:۵۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۵ شناسه خبر: 42317
فرماندار سیرجان:

فرماندار سیرجان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت:طرح مثلث توسعه جهت استفاده از توان کلیه نیروهای تاثیر گذار در امر سرمایه گذاری مطرح شده و بر اساس آن ۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳ هزار نفر به اجرا در آمده است.

به گزارش سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مهندس پیروز بخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران، مهندس فتوت معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری کرمان، دکتر بیگ زاده مدیرکل استاندارد استان کرمان و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار سیرجان با اشاره به این که شهرستان سیرجان شهر دلاور مردان دفاع مقدس، شهر علم و ادب و فرهنگ و جزو شهرهای مهم و ویژه کشوری است گفت: خوشبختانه در این شهرستان اقدامات بسیار خوبی صورت پذیرفته است که حاصل مدیریت جهادی مسئولین و تلاش مستمر می باشد.

مکی آبادی افزود: طرح مثلث توسعه جهت استفاده از توان کلیه نیروهای تاثیر گذار در امر سرمایه گذاری مطرح شده و بر اساس آن ۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳ هزار نفر به اجرا در آمده است.

وی از آمادگی این شهر برای پایلوت استاندارد پسته خبر داد و گفت: ما در بخش استاندارد سازی پسته حاضریم بعنوان پایلوت کشوری مطرح شویم چرا که بخش زیادی از پسته استان در سیرجان تولید می شود و همچنین برای تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های استان با حضور مجتمع گل گهر اعلام آمادگی می کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده