ساعت: ۱۱:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 43069

فرماندار سیرجان قبل از بازی حساس با پارس جنوبی جم بر سر تمرین تیم فوتبال گل گهر حاضر شد و دقایقی در جمع کادر فنی و بازیکنان به گفت و گویی صمیمی پرداخت.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی “سیرجان خبر” فرماندار ویژه شهرستان سیرجان عصر روز گذشته به منظور حمایت از تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول در تمرین این تیم حضور یافت.

در حالی که چهار هفته به پایان رقابتهای لیگ یک باقی مانده است و تیم فوتبال گل گهر سیرجان توانسته خود را در جمع مدعیان صعود قرار دهد نیاز به حمایت مسئولان و مدیران ارشد شهرستان از این تیم بیش از پیش احساس می شود به همین منظور فرماندار ویژه شهرستان سیرجان سه روز قبل از بازی حساس با پارس جنوبی جم بر سر تمرین تیم فوتبال گل گهر حاضر شد و دقایقی در جمع کادر فنی و بازیکنان به گفتگویی صمیمی پرداخت.

مکی آبادی در حاشیه این بازدید گفت: حتی هنگام پرواز هم نیاز به کمی پایین آمدن و دوباره اوج گرفتن است, باخت هفته قبل را فراموش کنید زیرا یک اتفاق بدیهی در فوتبال است که امیدواریم با تلاش و همت از این مرحله با موفقیت عبور کنید.ما و همه مسئولان شهرستان قول مساعد می دهیم که از هیچ حمایتی دریغ نکنیم.

وی در پایان قول پاداش بالای هفت میلیون تومان به هر بازیکن در صورت صعود به لیگ برتر را از طرف فرمانداری ویژه شهرستان دادند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده