ساعت: ۱۶:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 43074
دادستان عمومی و انقلاب سیرجان:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از بازگشت ۲۰۰ میلیون تومان از وجوه اختلاسی به دولت مربوط به پرونده اختلاس در شهرداری خواجوشهر سیرجان خبر داد.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، محسن نیک‌ورز اظهار داشت: با وصول گزارش سازمان بازرسی استان کرمان در اواخر اسفند ماه ۹۵ مبنی بر اختلاس در شهرداری خواجوشهر از شهرهای اقماری شهرستان سیرجان، موضوع با قید فوریت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به لحاظ اهمیت موضوع، شهردار این شهر به همراه معاونان مالی، فنی و مسئول امور مالی توسط دایره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با دستور قضایی جلب شدند.

نیک‌ورز بیان داشت: با بررسی اسناد و مدارک موجود و اقرار صریح شهردار، مشخص شد که نامبرده پس از جعل در تعداد شش فقره چک و تغییر مبالغ آنها بیش از ۷۰۰ میلیون تومان از اموال شهرداری را مورد اختلاس قرار داده است‌.

این مقام قضائی تصریح کرد: با پیگیری به عمل آمده تاکنون مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از وجوه اختلاس شده به بیت‌المال عودت شده است.

نیک‌ ورز بیان داشت: متهمان پس از تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده و تحقیقات قضایی برای روشن شدن نقش معاونان شهردار در حال انجام است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده