ساعت: ۱۶:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ شناسه خبر: 43095

مراسم گرامیداشت هجدمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی با حضور فرماندهان، مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی در مسجد جامع برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حماسه و دفاع “سیرجان خبر”، مراسم گرامیداشت امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی صبح روز دوشنبه با حضور پرشور مردم شهید پرور سیرجان، مسئولین شهرستان و فرماندهان نظامی و انتظامی در مسجد جامع سیرجان برگزار شد.

ناخدایکم مجید توسلی ظهر امروز در مراسم نکوداشت شهید صیاد شیرازی که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: شهیدان مدال افتخار ملت ایران در برابر نگاه جهانیان هستند.

فرمانده مرکز آموزش دریایی سیرجان با بیان اینکه شجاعت، ایمان و عشق به شهادت در وجود شهید صیاد شیرازی بود، عنوان کرد: بهترین لحظه زندگی این شهید وقتی بود که تیر به بدنش اصابت کرد و عشق به شهادت نیز امروز در همه ما شعله‌ور است.

وی بیان کرد: دشمنان مستکبر ما کمر بر نابودی نظام اسلامی بسته بودند و با همه توان خود به مقابله آمدند و با وجود صیاد شیرازی‌ها شکست خوردند و با غیرت و قدرت بسیجیان، سپاهیان، ارتشیان و همه ملت ایران به پیروزی رسیدیم.

توسلی تبعیت از رهبری و انسجام و وحدت را رمز موفقیت ملت ایران در همه عرصه‌های جهانی عنوان کرد و گفت: هیچ‌گاه در مقابل دشمن عقب نمی‌نشینیم و این اقتدار ما در گرو مقابله با استکبار بوده و خواهد بود.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده