ساعت: ۱۷:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ شناسه خبر: 43108
رییس اداره پست سیرجان:

رییس اداره پست گفت:عواملی در دیر رسیدن بسته یا مرسوله به صاحبش مثل درست نبودن نشانی و کد پستی دخیل اند و وقتی بسته یا مرسوله به دست ما می رسد و پستچی به محل رفته است که این موضوع خود ۲۴ساعت ارسال بسته را عقب می اندازد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” رییس اداره پست سیرجان در خصوص ارسال مرسوله های پستی اظهار داشت::خوشبختانه پست سیرجان تا به حال چنین مشکل یا شکایتی در خصوص اینکه مرسوله یا بسته ای دیر به دست صاحبش رسیده باشد نداشته است و من تعجب می کنم که اگر خدایی ناکرده چنین اتفاقی رخ داده است از طریق پست اقدام به پیگیری نکرده اند.

پرنیا اذعان داشت:عواملی در دیر رسیدن بسته یا مرسوله به دست صاحبش دخیل اند مثل درست نبودن نشانی یا کد پستی یا وقتی که امروز بسته یا مرسوله به دست ما می رسد و پستچی به محل رفته است این موضوع خود ۲۴ساعت ارسال بسته را عقب می اندازد.

وی گفت:اداره پست سیرجان درخصوص چنین شرایطی سریع موضوع را پیگیری و مامور مورد نظر را توبیخ میکند، این اداره تا به حال چنین موضوعی را نداشته و من متعجبم که چگونه این اتفاق افتاده است، اما من به همشهریان گرامی این توصیه را میکنم که در خصوص کم کاری همکاران بنده اداره به شدت برخورد می کند.

یک شهروند در گفت و گو با خبرنگار سیرجان خبر در خصوص مشکلات اداره پست سیرجان اظهار داشت:اداره پست سیرجان نسبت به شهرهای دیگر هم بهتر است و هم ضعیف تر، بهتر به خاطر اینکه نیروهای دفتری قوی و کارآمدی دارد اما در زمینه پست مرسوله و تحویل مرسوله به دست گیرنده کمی ضعف دارد که باید تقویت شود و از پستچیان بیشتری دعوت به همکاری کنند و یک نفر پستچی دارد و نمی تواند این فرد تا پایان وقت اداری تمام بسته های ما را به دستمان برساند، یا اداره پست وسایل نقلیه فرسوده و قدیمی ای دارد و همین باعث کندی روند کار می شود، باید این مشکلات سامان دهی شود چون ضررش متوجه مردم خواهد بود.

یکی از پستچیان اداره پست سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:من چند سالی است که اینجا مشغول به کار هستم و شاید در هر روز ما تعداد زیادی بسته و مرسوله را تحویل میدهیم اما تعداد زیادی از این بسته ها مشکل کد پستی و یاا آدرس و …را دارند، مثلا عمده اشکالات ما مربوط به گواهینامه یا کارت سوخت است و باعث کندی کار ما همین است که امروز پستچی ما نیم ساعت به خاطر یک آدرس معطل شد.

وی اظهار داشت: اینجا خواهشی که از همه همشهریان عزیز سیرجانی دارم این است که در درست و دقیق نوشتن اطلاعات بسته، نامه یا… بیشترین دقت و حوصله را به خرج دهند تا حقی از کسی ضایع نشود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده