ساعت: ۱۴:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ شناسه خبر: 43133

عملیات اجرایی ساخت مرکز درمانی دی‌کلینیک شهر زیدآباد با حضور مسئولین آغاز شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” اسماعیل غنیان معاون مجمع خیران سلامت کشور ظهر روز گذشته در مراسم عملیات اجرایی ساخت مرکز درمانی دی‌کلینیک شهر زیدآباد سیرجان از درخشش خوب و ممتاز شهرستان سیرجان در بخش خیران سلامت کشور خبر داد و اظهار داشت: سیرجان طی دو سال گذشته که فعالیت خود را در مجمع خیران سلامت آغاز کرده در بین شهرستان‌های مستقل کشور ممتاز و خوب بوده است.

وی افزود: بیش از ۷۰ هزار یاریگر مجمع خیران سلامت کشور در ۲۶۰ شهر و منطقه کشور دور هم جمع شده‌اند و در بخش سلامت همکارو همدل هستند و این مهم موجب شده تاکنون بیش از ۴ هزار میلیارد تومان عملکرد سرمایه‌گذاری در بخش سلامت داشته باشند.

غنیان گفت: خیران همکار با اطلاع از نیازهای درمانی در کشور کمک‌های خوبی را دارند و در شهرستان سیرجان که بیش از ۹۰ نفر بیمار دیالیزی دارد، یک دستگاه دیالیز و تعدادی تخت را به بخش دیالیز بیمارستان امام رضا (ع) اختصاص دادند.

وی ادامه داد: براساس تصمیم‌گیری مجمع خیران کشور و اعلام نیازهای درمانی، این خیران همیشه در رفع مشکلات درمانی همکاری داشته‌اند.

منصور زیدآبادی زمین خود را به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای ساخت مرکز درمانی اهدا کرد و اصغر زید‌آبادی هزینه ساخت این مرکز را با هزینه ۱۰ میلیارد ریال متعهد شد و بهانه این حرکت خیر، حسین اسدی یکی از ساکنان زید‌آباد سیرجان است که فرزند نوجوان خود را به نام ابوالفضل اسدی به دلیل نبود امکانات درمانی از دست داد.

پدر این جوان از دست رفته نیز در خرید یک دستگاه آمبولانس و کمک به این مرکز درمانی به مبلغ یک میلیارد ریال را متعهد شده است.

در این مراسم ۳۰ نفر از خیران درمان بخش زید‌آباد سیرجان نیز تجلیل شدند و کلنگ آغاز عملیات اجرایی این مرکز درمانی به زمین زده شد که تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده