ساعت: ۱۴:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ شناسه خبر: 43141

فرمانده مرکز آموزش نداجا سیرجان گفت:نیروی دریایی سیرجان نمونه ترین پایگاه کشوراست که بیشتر سربازان در اینجا آموزش دیده می شوند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” فرمانده مرکز آموزش نداجا سیرجان در آستانه ۲۹فروردین ماه سال روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این روز را برای پیروزی های بزرگی که درزمان جنگ اتفاق افتاد که حضرت امام خمینی(ره) این روز را روز ارتش نامگذاری کرده است .

ناخدا توسلی در ادامه اذعان داشت:دراینجا هر فرمانده ای وظیفه فرمانده ای یا مسولیت سازمانی این پایگاه را دارد و در مجموعه شهر نیز از قدیم پایگاه نیروی دریایی را می شناسند واین پایگاه نیروی دریایی شامل دو مجموعه است مرکز آموزش و آمادگاه ناوگان است پس تربیت سربازان به زبان نیروی دریایی ناوگان می گویند و ناوی باید برخی از آموزش های مقدماتی که یک سرباز برای دفاع به طورتخصص یاد بگیرد. وی در خصوص اقدامات مرکز آموزش در ایام نوروز اظهار داشت:یکی از ظایف دیگر کمک به شهرستان است و در نوروز امسال آمار تعداد نیروها را به اداره راه دادیم که اگر خدایی ناکرده اتفاقی برای آن ها پیش آمد بتوانیم پاسخگوی خانواده آن ها یا مسئولین باشیم که بیشتر سربازانمان غیر بومی هستند و فقط ۴۰درصد سربازانمان ازاستان کرمان است و۳۳درصدتصادف ها امسال در شهر سیرجان کاهش یافته است وسربازان پایگاه دریایی سیرجان تا ۴۰کیلومتری شهرفعالیت داشته اند و بیشتر تصادفات در نزدیکی شهرها صورت گرفته است.

ناخدا توسلی اظهار داشت:در زمینه کمک و همیاری به کمیته امداد و بهزیستی فعالیت و همیاری می کنیم و در زمینه ایثارگران توانسته ایم کمک های نقدی و هدایایی را داشته باشیم که درسال گذشته به ۲۴۶۰نفر کمک یا بصورت نقدی کرده ایم و کاری کرده ایم که جانبازان با فرماندهان نیروی دریایی هیچ تفاوت و فرقی برای ما نداشته باشند و پایگاه نیروی دریایی سیرجان نمونه ترین پایگاه کشوراست که بیشتر سربازان در اینجا آموزش دیده می شوند.

وی در پایان اظهار داشت: در این جا این قول را به شهروندان سیرجانی میدهیم که در یک سال آینده استخری که در کشور مشابه نداشته باشد که افراد بتوانند در هر سانس خانوادگی به استخر بروند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده