ساعت: ۱۵:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ شناسه خبر: 43200
فرماندار سیرجان:

فرماندار سیرجان گفت:ارتش و نیروهای مسلح امروز بخشی از توده مردم هستند که وابسته به سیل خروشان ملت ایران بوده و هرجا ملت پشتیبانی کند اقتدار و پیشرفت تثبیت شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” فرماندار سیرجان در مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان اظهار داشت: ارتش و نیروهای مسلح امروز بخشی از توده مردم هستند که وابسته به سیل خروشان ملت ایران بوده و هرجا ملت پشتیبانی کند اقتدار و پیشرفت تثبیت شده است.
منصور مکی آبادی تقدیم ۴۸ هزار شهید ارتش به انقلاب را نشانه عهدو پیمان ارتش با ولایت و مردم در آمادگی همیشگی برای دفاع از میهن اسلامی دانست و گفت : دشمنان امروز حتی از نام شهدای ما می ترسند و امام(ره) فرمودند که ملتی شهادت دارد پیروز است و این قدرت و پیروزی را دشمنان مستکبر می دانند و بر قدرت ما اذعان دارند.
وی امنیت و ثبات کشور ایران در منطقه را نشانه آمادگی کامل نیروهای نظامی و انتظامی عنوان کرد و گفت : ملت ایران در سایه این امنیت به پیشرفت های مختلف رسیدند و این پیشرفت ها موجب شده دشمن جرات جسارت را به کشور ما و نظام اسلامی نداشته باشند.
فرمانده مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان نیز در سخنان خود روز ارتش را یادآور رشادت و دلاور مردی ارتش در ۸ سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت : بیعت ارتش مردمی و انقلابی ایران با ولایت و رهبری انقلاب، حضرت امام(ره) موجب فروپاشی رژیم منحوس پهلوی شد و این بیعت همچنان پابرجاست و نعمت ولایت و عزت فرماندهی کل قوا، انسجام و اقتدار را برای همه نیروهای مسلح داشته و دارد.
ناخدا یکم مجید توسلی افزود : ۳۵ سال گذشته همواره دشمنانی که قدرت نظامی را به رخ دنیا می کشند در صدد توطئه ها برای نابودی نظام اسلامی بوده و هستند تا جایی که ۸ سال علیه ما جنگیدند اما شکست خورده میدان نبرد شدند و امروز هم ما با قدرتی بیشتر و اقتداری بالاترآماده دفاع از میهن خود و نظام هستیم و از هیچ تهدیدی  نمی هراسیم.
وی گفت : امروز اقتدار ما در آمادگی و خودکفایی نظامی موجب هراس دشمنان شده است و تحولات منطقه  همانند پرورش گروههای تروریستی و اشغال کشورهای همسایه و حمایت از منافقین را دشمنان استکباری طراحی و عملیاتی کردند تا به نظام اسلامی ضربه بزنند و دیدیم اقتدار ما توانست دشمن را در اجرای توطئه های شوم خود ناکام گذارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده